פגישת ייעוץ עם מומחה
סיוע טלפוני מהיר 072-3977144

אודותינו

פז מרכבים הוקמה בשנת בשנת 1989 כאשר מטרתה העיקרית והחזון אל מול עיניה הם מתן שירות איכותי, מקצועי ורציני, בכל תחום הנגררים, המרכבים, אביזרי זיווד ופתרונות אשר מאפשרים התייעלות טכנולוגית והנדסית, באופן מתמיד.

ותק, ניסיון ומקצועיות

השילוב בין החברות השונות בקבוצת פז, מאפשרות ללקוחותינו לקבל את התוצרים ברמה הגבוהה ביותר, מכל הבחינות: ייצור בסטנדרטים גבוהים ואיכותיים, סדנאות עם הטכנולוגיות המתקדמות ביותר, הפנייה לאנשי המקצוע האיכותיים והמקצועיים יבותר בחברות השונות, ומעטפת מקצועית כוללת.

אחד המאפיינים העיקריים של פז מרכבים הינו יכולתה להתאים את שיטות העבודה ותהליכי הייצור לצרכים המשתנים במשק הישראלי, ועל ידי כך, לשמור על אותנטיות, מקצועיות, והחשוב לנו ביותר – מתן פתרונות יעילים בשטח אשר מסייעים לכם להגביר את התפוקה והתוצרים האיכותיים של החברה.

פז מרכבים הינה חלק מקבוצת פז, אשר הוקמה בשנת 1989 ובראשה עומדים דני פז וברק מגדלי, בעלי וותק של כ-30 שנה בייצור נגררים, מרכבים, ייצור שירותים ניידים, קראוונים, פודראקטס ועוד.

מהרגע בו מתקבלת הזמנה, ועוברת את כל שלבי הייצור וההתאמה עד למוצר הסופי אותו מקבל הלקוח, אנו איתכם לאורך כל הדרך, ואולי יש לומר – אתם איתנו, וכל שלב נעשה בשיתוף פעולה עימכם, עד לתוצר הסופי והשלם, ולשביעות רצונכם.

המומחיות שלנו - ההצלחה שלכם
בניית מרכבים וארגזים למשאיות בניית מרכבים וארגזים למשאיות זיווד משאיות זיווד משאיות

הצוות

פז מרכבים הינה חלק מקבוצת פז, אשר הוקמה בשנת 1989 ובראשה עומדים דני פז וברק מגדלי, בעלי וותק של כ-30 שנה בייצור נגררים, מרכבים, ייצור שירותים ניידים, קראוונים, פודראקטס ועוד.

המשאב האנושי

פז מרכבים רואה את האדם היחיד ואת החברה הגדולה ביותר, במידה שווה של תשומת לב אישית, מקצועית, מתוך חיבור לערכים אשר מניעים אותנו ומסייעים לנו לייצר תוצרים איכותיים, בטיחותיים, ומותאמים אישית לכל לקוח, בהתאם למטרותיו וצרכיו.

 

סגל החברה מכוון בעיקר לתת דגש למשאב האנושי, לקשר בין בני האדם, מתוך הבנה וידיעה כי המשאב האנושי, התרומה האישית של כל אחד מאיתנו, על כל ידיעותיו, הניסיון שצבר, האיכויות אותן הוא מביא, הן אלו שעושות את ההבדל בין חברה טובה לבין חברה מצוינת.

פרטי התקשרות

צור קשר, אנו נתאים עבורך את הארגז האופטימאלי

והאיכותי ביותר

שינוי גודל גופנים