פגישת ייעוץ עם מומחה
סיוע טלפוני מהיר 072-3977144

ארגז פתוח

מרכב פתוח משמש להובלות מטענים בגדלים שונים בהעמסה על ידי מנוף או מלגזה. מותאם לכל אופי הובלה, קל לתפעול. בעל מנגנוני קשירה ועיגון רבים ומשולבים תוך התחשבות באופי המטען ובתיאום מלא מול הלקוח. המרכבים שלנו חזקים וקלים ובנויים מחומרי גלם באיכות גבוהה ביותר. הארגז הפתוח של מרכבים משמש להובלת ציוד במשקל עד 12 טון וניתן לייצר אותו עבור כלל יצרני המסחריות.

מתאים למותג שלך
השאר פרטים למידע נוסף
רוחב סטנדרטי: 2400 מ"מ
טווח רוחב אפשרי: 2600 מ"מ
גובה סטנדרטי: עד 4000 מ"מ
התאמה אישית: צרו קשר 07-3944104
חומרים: לוח דיקט, רצפת אלומיניום, רצפת פח
ממה עשויות דפנות הארגז?דפנות הארגז עשויות דופן פח / אלומיניום מכופף, והן יכולות להיות קבועות או נפתחות ונשלפות, בהתאם לדרישת הלקוח. רצפת הארגז יכולה להיות עשויה מעץ, מאלומיניום או מפלדה.
מה התוספות האפשריות לארגז?ניתן להוסיף לארגז דופן הרמה, תאורה פנימית, פס קשירה, טבעות קשירה שקועות ברצפה, רצועות קשירה, ווים לקשירה היקפיות.
כיצד מתבצע תהליך ההזמנה?תהליך ההזמנה כולל פגישת ייעוץ עם הלקוח, על מנת לשמוע ממנו מה הצרכים של הארגז, מה אפיון המרכב, ומשם אנו מכניסים את המשאית לסדנא ומייצרים את הארגז ישירות על המשאית.
תהליך בניית הארגז בפועל נעזר בטכנולוגיות מתקדמות וניסיונם הרב של מיטב אנשי הייצור, מתוך תשומת לב ומודעות לחשיבות האיכות של התוצר הסופי, והשירות שאנו מעניקים ללקוח, לאורך כל הדרך. בפז מרכבים אין סטנדרט. אנו מגדירים את הצורך והדרישות בשיתוף עם הלקוח, ומכינים את המרכב בהתאם.
רכבים מסחריים עד 7 טון
משאיות עד 12 טון
טנדרים עד 8 טון
פרטי התקשרות

צור קשר, אנו נתאים עבורך את הארגז האופטימאלי

והאיכותי ביותר